رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت گردشگری – گردشگر آنلاین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۵ صفر ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 15 October
  تهران لطیف
  ١٨(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٢٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٢٨(in)
اوقات شرعی

 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
 • کد خبر : 2946
 • پیشخوان
 • چاپ خبر : سلام “سی‌پال” درپاییزپایتخت
گشایش نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس ایران

سلام “سی‌پال” درپاییزپایتخت

بالغ بر چهار هزار اثر از سراسر کشور در بخش‌هی مختلف به این رویداد رسیده و پس از داوری آثار در بخش‌های مختلف، دستاوردهای برگزیده در بخش در ویترین نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس “سی‌پال” به نمایش گذاشته شده است.

گردشگرانلاین-نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس “سی‌پال” جمعه ۱۶ آذرماه با حضور “چیا جبری مدیر” جشنواره، “خاتون شهبازی “دبیر جشنواره و جمعی از فعالان عرصه مد و لباس کشور در مجتمع فرهنگی هنری آسمان آغاز به کار کرد.
نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس “سی‌پال” با هدف شناسایی افراد خلاق و توانمند در حوزه‌های طراحی لباس، طراحی کیف و کفش، طراحی جواهرات و زیورآلات، عکاسی مد و مد نویسی برگزار می‌شود.
تحقیق و پژوهش در مورد فرهنگ و پوشش لباس اقوام ایرانی، طراحی لباس با محوریت الهام از لباس اقوام و ترویج پوشش لباس ایرانی، به‌روزرسانی لباس و توسعه استفاده آن به‌عنوان لباس اجتماع، معرفی لباس اقوام ایرانی به‌عنوان جاذبه گردشگری برای توریسم خارجی، توسعه آموزش و حمایت از طراحان جوان با ارائه مشاوره و شناسایی طراحان خلاق و مستعد برپا شده است.


مدیران برند “چیامد” به‌عنوان برگزارکنندگان این رویداد، احقاق این اهداف را بخش مهمی از مأموریت خود دانسته و برآنند در راستای به هم رسانی طراحان و تولیدکنندگان و گسترش این‌گونه کسب‌وکارهای نوین و مشاوره برای اقدام و تقویت آن‌ها برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت و بلندمدتی را در عرصه مد و لباس به انجام رسانند.
سهیلا جبری که در عرصه مد و لباس او را با نام هنری “چیا جبری” می‌شناسند، متولد سال ۱۳۴۳ با بیش از ۳۰ سال سابقه کاری، مدیر موسسه چیامد، محقق و پژوهشگر لباس اقوام، مدرس، طراح و دیزاینر لباس، دارای مدرک صنعتگری از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و عضو انجمن طراحان لباس ایران و مدیر جشنواره سی‌پال است.


خاتون شهبازی متولد ۱۳۵۹ با بیش از ۱۸ سال سابقه کاری، مدیر کانون آگهی پرکاس، دانش‌آموخته ارتباطات یکپارچه بازاریابی “IMC” مدیرمسئول موسسه هنری چیامد، عضو و بازرس انجمن مؤسسات مد و لباس ایران، عضو اتاق بازرگانی تهران، عضو کانون زنان کارآفرین و بازرگان، نایب رئیس کمیسیون بازرگانی کانون زنان کارآفرین و بازرگان، مدیر مارکتینگ و تبلیغات برندهای ایرانی و خارجی و مدیرهنری و اجرایی جشنواره‌های ملی دبیر این رویداد است.
بالغ بر چهار هزار اثر از سراسر کشور در بخش‌هی مختلف به این رویداد رسیده و پس از داوری آثار در بخش‌های مختلف، دستاوردهای برگزیده در بخش در ویترین نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس “سی‌پال” به نمایش گذاشته شده است.

اخبار مرتبط