رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت گردشگری – گردشگر آنلاین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۵ صفر ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 15 October
  تهران لطیف
  ١٨(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٢٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٢٨(in)
اوقات شرعی

 • شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
 • کد خبر : 2992
 • پیشخوان
 • چاپ خبر : «ایران را باید دید» جشنواره شد
رویدادی هنری در گردشگری

«ایران را باید دید» جشنواره شد

معرفی مصور جاذبه‌های گردشگری و میراث فرهنگی ایران به جامعه بین‌الملل از اهداف مهم برگزاری جشنواره عکس و فیلم است .

گردشگرانلاین-رامین افشاری، مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در حکمی سید امین صانعی مهری را به عنوان دبیر جشنواره ملی عکس و فیلم «ایران را باید دید» منصوب کرد.
دبیر نخستین جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی ایران؛ احیاء، مشاور رسانه‌ای دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق احیاء و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی از دیگر سوابق اجرایی سید امین صانعی مهری به شمار می‌آیند.
مدیر روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی در گفت‌وگو با رادیو فرهنگ درخصوص جشنواره ملی عکس و فیلم، اظهار کرد: این جشنواره با عنوان «ایران را باید دید» به معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران می‌پردازد و عکس و فیلم بخش‌های رقابتی این رویداد مهم را شامل می‌شوند.

نیلوفر گنجی: جشنواره ملی عکس و فیلم فرصتی برای معرفی ایران به جهاننیلوفرگنجی در ادامه جاذبه‌های گردشگری، میراث فرهنگی، اماکن تاریخی، بوم‌گردی، صنایع دستی و طبیعت را از دیگر موضوعات جشنواره ملی عکس و فیلم بر شمرد .
رئیس روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این باره اضافه کرد: معرفی مصور جاذبه‌های گردشگری و میراث فرهنگی ایران به جامعه بین‌الملل از دیگر اهداف مهم برگزاری جشنواره عکس و فیلم است تا از طریق ابزار هنر مانند عکس و فیلم تصویر واقعی و فرهنگ غنی کشورمان را به دنیا نشان دهیم.
مدیر روابط عمومی کانون جهانگردی تصریح کرد: ما در این جشنواره سایت VisitIran که پرتال جامع گردشگری کشور است را معرفی خواهیم کرد تا تصاویر جاذبه‌ها و میراث فرهنگی کشورمان در دسترس همه قرار گیرد.

اخبار مرتبط