رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت گردشگری – گردشگر آنلاین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۵ صفر ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 15 October
  تهران لطیف
  ١٨(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٢٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٢٨(in)
اوقات شرعی

راه اندازی پردیس سینمایی

پازل اكسين گردي كامل تر شد

درپردیس سینمایی اكسين از آخرین تکنولوژی وتجهیزات روز سینمایی استفاده شد ه است تا شاهد اقبال مخاطبان و شكل گيري پاتوق فرهنگي باشيم.

گردشگرانلاين-شهرستان آمل با وجود داشته های بی نظیر تاریخی، فرهنگی، صنعتی و طبیعی، یک مقصد برای سفر و اقامت محسوب نمی شود و بیشتر محل گذر گردشگران است.اما در دو سال اخیر مجموعه ای در این شهر پا به عرصه گذاشته که تحولات جدی را برای گردشگری این شهر به ارمغان خواهد آورد.

هلدینگ اکسین با سرعت عمل کم نظیر در ساخت و ساز، پروژه هایی را در آمل احداث کرده که در همین مدت کوتاه با اقبال شایسته مازندرانی ها و گردشگران همراه بوده است.

مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال با امکانات نشاط بخش و جذاب تجاری و تفریحی خود، لحظات خاطره انگیزی را برای خانواده ها رقم زده است.

اکسین لند هم با امکانات دلربایش شامل هتل، تالار لوکس و اولین مزرعه کودک ایران بر غنای تفریحی و اقامتی اکسین افزوده است.

راه اندازی پردیس سینمایی

دکتر طاهری پور مدیرعامل گروه اکسین  با اشاره به اینکه درکنار واحدهای تجاری پردیس سینمایی را درحال راه اندازی داریم خاطرنشان کرد : باتوجه با استقبال بسیار خوب مسافران ، گردشگران ومردم شهرهای مازندران از مجموعه اکسین لند راه اندازی پردیس سینمائی یک خلا احساس می شد که توانستیم در فاز سوم پردیس سینمائی شامل ۳ سالن سینمایی به تعداد ۲۰۰ صندلی را آماده کنیم .

وی ادامه داد : این پردیس سینمایی از آخرین تکنولوژی وتجهیزات  روز سینمایی استفاده شد که امیدواریم که بتوانیم  آن چیزیکه حق مردم مازندران است را ادا کرده باشیم

مدیرعامل گروه اکسین  گفت : مکانيزم پرديس سازي يا سالن هاي کنار هم براي مشتري مداري و مخاطب محوري ايجاد شد، به همين خاطر براي جذب مخاطب بيشتر و تعدد انتخاب آنها، سالن هاي چندمنظوره سينمايي و پاتوق هاي فرهنگي ايجاد شد.

 

اخبار مرتبط