رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت گردشگری – گردشگر آنلاین

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Monday 22 October
  تهران Mostly Cloudy
  ٢٣(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 2-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

دو دستگاه کامیون شامل اقلام اهدایی کارکنان شرکت عمران و مسکن شمال به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.

گردشگر انلاین-شهر توریستی نمک ابرود در هفته گذشته شاهد چند رویداد خبری بود.

همراهی با حادثه دردناک زلزله غرب کشور در این شهر زیبا و گردشگر پذیر جلوه هایی از نوعدوستی را به نمایش گذاشت.

مدیرعامل  وکارکنان شرکت عمران و مسکن شمال ، یک روز ازحقوق آبان ماه خود را به هموطنان آسیب دیده زلزله کرمانشاه اختصاص دادند.

همچنین با هماهنگی هلال احمر چالوس دو دستگاه کامیون شامل اقلام اهدایی کارکنان شرکت عمران و مسکن شمال به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.

۱۶ نفر از کارکنان  دفتر گیلان شرکت عمران و مسکن شمال هم  به اتفاق خانواده شان جهت کاهش آلام هموطنانمان در زلزله کرمانشاه ۱۴۰میلیون ریال هزینه سفر مشهدمقدس را به این امر اختصاص دادند.

جلسه مهندس ربیع پور مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال با ” وینچنزو فدریش توچر” نماینده شرکت گارونتا کشور سوئیس برای بررسی وضعیت فنی و تدوین راهکارهای بهسازی خط ۱ تله کابین نمک آبرود از دیگر خبرهای این شهر بود.

مسابقه “خاطرات نمک آبرود” با انتخاب تصاویر برتر از میان عکسهایی که بازدید کنندگان نمک آبرود ارسال کرده اند، نیزدر حال برگزاری است.

در این دوره نیز برای انتخاب عکس برتر از میان تصاویر جدید ارسال شده،  بازدیدکنندگان فضای مجازی شرکت عمران و مسکن شمال، می توانند در امتیاز دهی به عکس های مسابقه شرکت کنند.

به عکس برگزیده ۱۰  بلیط تله کابین تعلق می گیرد و به یکی از شرکت کنندگان در رای گیری نیز به قید قرعه ۳ بلیط تله کابین اهدا خواهد شد.

تصاویر منتخب و نتیجه مسابقه در کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و وب سایت رسمی نمک آبرود منتشر خواهد شد.

شهر توريستي نمك آبرود كه در دوازده كيلومتري غرب چالوس واقع شده است و پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.

جلسه مدیرعامل و کارشناسان شرکت با نماینده شرکت گارونتا_2

اخبار مرتبط